top of page

Myšlenka založení společného start-up projektu vznikla na základě našich schopností a dlouholetého přátelství. Vždy jsme navzájem obdivovali, co ten druhý zvládá a v čem se vyzná. Slovo dalo slovo, a ze dne na den jsme stáli před prvními klienty, díky kterým jsme se v naší myšlence utvrdili. Tvoříme báječný tým, ve kterém funguje spolupráce, vzájemný dohled nad plněním úkolů a doplňováním kreativity jednoho o praktičnost druhého. Do spolupráce s klienty se snažíme vnést co nejpřátelštější atmosféru pro příjemnější průběh schůzek, a otevřenou průběžnou komunikací projekty dovézt k naprosté spokojenosti obou stran.

Udělejte krok k úspěchu

_OI000016%20(1)_edited.jpg

Michal Suchý

Michal v našem týmu zastupuje IT oblast, a brief dokáže zhmotnit dle požadavků klienta. Michal pracoval v oboru několik let, a tak je technická a praktická stránka projektu, tj. programování, tvorba e-shopu v jeho rukou. Studium ekonomické fakulty Michalovi schopnosti obohatilo o orientaci v oblasti financí a daní, a tak je tou správnou osobou pro nejpřesnější sestavení finančních rozpočtů a rozvah.

_OI000011 (1).jpg

Linda Plachá

Kreativní duší týmu je Linda. Linda se stará o sestavení marketingových plánů, online i offline marketingovou komunikaci, grafickou podobu webů a e-shopů, nebo také produktové fotografie. Díky studiu marketingové komunikace a PR dokáže připravit efektivní komunikaci s cílovou skupinou, rozpoznat konkurenci a kreativně zpracovat požadavky klienta, navazující studium obchodu obohatilo poznatky o analýzu makro a mikroprostředí podniku, ve kterém se zrovna klient nachází.

bottom of page